Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-7 сезон. Випуск 6 (12.03.2017)
22:34
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-7 сезон. Випуск 6 (12.03.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 12 березня 2017 року року.

Містичні пожежі. За допомогою до ясновидців звернулася жителька міста Кілія, Одеської області, Марина Шиманська. Жінка запевняла, що її будинок спалила потойбічна сила, яка переїхала з ними в новий будинок і тепер знову полює за її сім'єю. Коли в місто приїхали екстрасенси Лариса Гуцану і Олена Курилова, то їм вдалося дізнатися, що кожен на вулиці, де жила Марина, постраждав від пожежі. Що ж за сила полює на людей?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: СТБ, битва екстрасенсів, 12 березня, 2017, березень, слідство ведуть екстрасенси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: