Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-7 сезон. Випуск 5 (05.03.2017)
22:34
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-7 сезон. Випуск 5 (05.03.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 5 березня 2017 року року.

Що убиває 12-річну дівчину ночами. Жанна Шулакова і Олена Курилова вирушили в Закарпатську область село Лопухово, щоб допомогти 12-річної Аліси Бодня. Дівчинку ночами щось душить, після чого у дитини починається сильна кровотеча. Лікарі та рідні не знають, що відбувається з дитиною. Що або хто бере душу свого маленької Аліси? І яке відношення до цієї справи має згвалтування дитини і вбивство хлопчика, який став свідком злочину?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: СТБ, битва екстрасенсів, 5 березня, 2017, березень, слідство ведуть екстрасенси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: