Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-7 сезон. Випуск 20 (28.05.2017)
23:53
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-7 сезон. Випуск 20 (28.05.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 28 травня 2017 року року.

Житомирські канібали. За допомогою звернулися відразу дві жительки Житомира - Світлана Ставська і Ніна Малашевич. Світла хотіла знати, яка містична сила намагається забрати її на той світ, а Ніна - щоб ясновидці сказали їй причину, по якій повісився її син. Розслідуючи ці дві справи, екстрасенси Яна Пасинкова, Ярослава Федорова і Жанна Шулакова не тільки змогли відповісти на питання жінок, але і знайшли жорстокого людожера, який орудував в Житомирі.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: травень, слідство ведуть екстрасенси, 2017, битва екстрасенсів, 21 травня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: