Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 8 (22.02.2016)
23:33
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 8 (22.02.2016)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 22 лютого 2016 року.

Невідома сила випиває життя із малюків. Втратити близьку людину - страшно, а коли вмирають діти, то весь біль від неймовірної втрати не можна описати звичайними словами. За допомогою в проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася сім'я Оцебріков з маленького села Свидя, Житомирської області. Вони втратили найдорожче, що у них було - улюбленого молодшого синочка. Хлопчик помер, коли йому ледь виповнилося п'ять місяців. Що і чому так?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: 23 лютого, 2016, слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, лютий, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: