Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.11.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 66 (27.03.2017)
23:58
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 66 (27.03.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 27 березня 2017 року року.

Зеркала. Яна Пасинкова і Рубіна Цибульська розслідують причини смерті 16-річного чемпіона з більярду Олександра Годуляна. 3 лютого 2016 року хлопця знайшли повішеним у власній квартирі його батьки. Однак тілесні ушкодження і ряд інших ознак говорять про те, що, швидше за все, хлопцю допомогли піти з життя. Дізнайтеся прямо зараз, яку таємницю відкрили екстрасенси, і хто виявився причетним до смерті хлопця?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: 27 березня, слідство ведуть екстрасенси, 2017, березень, битва екстрасенсів, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: