Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 19.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 62 (13.03.2017)
22:34
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 62 (13.03.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 13 березня 2017 року року.

Вбитий самогубця. За допомогою до ясновидців звернулася мешканка селища Сокиряни, Чернівецької області. 1 січня 2016 роки її молодшого сина - 25-річного Олега Кулія - знайшли повішеним на даху одного з будинків села. Мати і друзі хлопця впевнені, що Олега - вбили! Однак правоохоронці відмовилися розслідувати цю справу і закрили його за фактом самогубства. Чи змогли допомогти ясновидці Софія Литвинова і Анна Гальерс?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 2017, березень, битва екстрасенсів, 13 березня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: