Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 60 (06.03.2017)
22:34
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 60 (06.03.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 6 березня 2017 року року.

Пекельний вогонь забрав життя шістьох дітей. Ясновидці Лариса Гуцану і Рубіна Цибульська вирушили на допомогу родині Сальникових. Трагедія, яка у них відбулася не залишила байдужим жодного жителя нашої країни. У 2016 році в пожежі заживо згоріли шестеро маленьких дівчаток-сестричок. Рідні дітей впевнені, що пожежа спровокована коротке замикання від включеного електричного обігрівача, а щось потойбічне.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 2017, березень, битва екстрасенсів, 6 березня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: