Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 58 (06.03.2017)
22:34
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-6 сезон. Випуск 58 (06.03.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 6 березня 2017 року року.

Демон приходив до жінки за інтимом. Ясновидці Яна Пасинкова і Лариса Гуцану вирушили в Козятин, Вінницької області, на допомогу до Світлани Тураєва. Жінка була в розпачі, тому що вже близько трьох років до неї приходить покійний колишній чоловік Павло і вимагає інтимної близькості. А коли її не отримує, то душить Світлану. Чому чоловік приходить до колишньої дружини, а не до тієї, з ким жив після розлучення?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 2017, березень, битва екстрасенсів, 6 березня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: