Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 20.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №52 (18.06.2014)
20:00
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №52 (18.06.2014)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 18 червня 2014 року.

Замість роботи - смерть. У програмі «Слідство ведуть екстрасенси» найсильніші ясновидці «Битви екстрасенсів» в Україні харків'янка Жанна Шулакова і найсильніший екстрасенс Казахстану Заман Сипатай спробують розібратися, чому загинула 20-річна Юлія Дем'янова з Хмельницького. У Росії програма відома під назвою "Екстрасенси ведуть розслідування" і виходить на телеканалі ТНТ.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 18 июня, битва екстрасенсів, 2014, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, Червень, СТБ | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: