Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 18.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №235 (26.05.2015)
23:01
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №235 (26.05.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 26 травня 2015 року.

Школярка повісилася у власному дворі. Що змусило життєрадісну дівчинку піти з життя в настільки болючий і страшний спосіб - з'ясують експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Трагедія сталася 21 квітня 2014. Батьки 14-річної Ані Денисенко знайшли свою дитину повішеною у дворі. Дівчинка була дуже активною, доброзичливою і життєрадісною. На місці трагедії також не знайшли передсмертної записки. Чому ж випускниця дев'ятого класу вирішила накласти на себе руки на передодні важливого дня - випускного?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, травень, 26 травня, битва екстрасенсів, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: