Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №233 (19.05.2015)
23:39
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №233 (19.05.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 19 травня 2015 року.

Покійний чоловік хоче забрати дітей на той світ.. Експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» спробують допомогти жінці, яка втратила чоловіка, а тепер може позбутися і дітей. Після смерті чоловіка Ользі стали снитися страшні сни, через які в її житті з'явилася чимала кількість проблем. З тих пір, як Сергія не стало, він постійно є до неї у снах - причому не найприємніших. Одного разу жінці привиділося, як чоловік веде з собою їх молодшу дочку - Христину.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: травень, слідство ведуть екстрасенси, 19 травня, битва екстрасенсів, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: