Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №221 (21.04.2015)
23:27
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №221 (21.04.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 221 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 21 квітня 2015 року.

Господар кладовища. У проект «Слідство ведуть екстрасенси» звернулася Людмила Турчин з Харківської області. За останні двадцять років вона втратила практично всю сім'ю. За цей час померли її чоловік і два сини. А тепер життя її останньої дитини теж під загрозою. Коли ясновидці і знімальна група проекту бралися за це розслідування, то навіть не уявляли собі, у що вони вплутуються. І яку небезпеку наражають себе!

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 21 квітня, битва екстрасенсів, квітень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: