Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №220 (20.04.2015)
23:27
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №220 (20.04.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 220 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 20 квітня 2015 року.

Дух батька прийшов до сина, після чого той помер. В редакцію проекту «Слідство ведуть екстрасенси» надійшов лист від 34-річного Сергія Дегтярьова з Одеської області. Чоловік писав, що йому все частіше сниться покійний батько і показує синові шість могил. На одній з них Сергій бачив своє ім'я. Чоловік боявся за своє життя і звернувся за допомогою до екстрасенсів. Але коли журналісти проекту подзвонили Сергію, він не відповів. Дзвонили кілька місяців. Поки трубку не взяли. Однак це був не Сергій, а його сестра Юлія. Жінка повідомила страшну новину: її брат помер!

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, квітень, 20 квітня, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: