Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №218 (14.04.2015)
23:12
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №218 (14.04.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 218 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 14 квітня 2015 року.

Вулиця мерців. Містична сила забирає на той світ молодих чоловіків. Чорні плями як лапи тварини на фото 21-річного Олександра, а через тиждень - його раптова смерть! Висновок міліції - самогубство. Юнак мав бути в Києві, а опинився в Одесі. Яка сила привела його в це місто померти? Він скоїв суїцид або його вбили? Відповідь будуть шукати найсильніші ясновидці країни.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, квітень, следствие ведут экстрасенсы, 14 квітня, екстрасенси, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: