Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №215 (07.04.2015)
23:11
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №215 (07.04.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 215 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 7 квітня 2015 року.

У смертельному полоні. Дух дівчини з того світу намагається розповісти рідним про свою смерть. У дворі багатоповерхівки знайшли мертвою сімнадцятирічну дівчину. А потім в соціальній мережі з'явилися повідомлення від його імені. Ніби вона пішла з життя сама. Але що ж відбулося насправді? Поки служителі закону намагаються це зрозуміти, портрет дівчини плаче! Що скажуть найсильніші екстрасенси країни?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 7 квітня, битва екстрасенсів, квітень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: