Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №212 (31.03.2015)
23:35
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №212 (31.03.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 212 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 31 березня 2015 року.

Брат з того світу намагається захистити сестру. Все життя близьким другом Вероніки Денисенко, із селища Немішаєве, Київської області, був її старший брат Василь Афонченко. Тому й на березневі свята родичі запланували сімейну прогулянку. Збір призначили опівдні. І Вероніка дуже здивувалася, коли у двері подзвонили о восьмій ранку. Жінці повідомили, що Василя - убили. Що з ним сталося, і хто це зробив - з'ясовували експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, 31 березня, березень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: