Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №208 (23.03.2015)
23:33
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №208 (23.03.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 208 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 23 березня 2015 року.

Дзвінки з того світу. Родичі померлої жінки отримують дзвінки з того світу. У програму «Слідство ведуть екстрасенси» звернулися родичі покійної 77-річної Галини. Вони запевняють, що їх покійна бабуся телефонує їм з того світу і про щось хоче їх попередити. Чи так це насправді і чи варто переживати родичам за свої життя, будуть з'ясовувати найсильніші ясновидці, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси».

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, 23 березня, березень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: