Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №207 (18.03.2015)
23:33
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №207 (18.03.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 207 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 18 березня 2015 року.

Брати з однаковим захворюванням - збіг чи чорна магія?. Найсильніші ясновидці країни відправляться в Київську область. Їх допомоги чекає сім'я з важкохворими дітьми. У свої 32 роки Аня Гаєвська, з міста Немішаєве, Київської області, - щаслива дружина і дбайлива мама двох хлопчиків - Дениса і Вадима. Але останню третину свого життя жінка провела в страху за своїх дітей. Хлопчики хворіють з самого народження.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 18 березня, битва екстрасенсів, березень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: