Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №203 (10.03.2015)
23:11
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №203 (10.03.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 203 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 10 березня 2015 року.

Трагічна смерть віруючої. Екстрасенси розслідують трагічну смерть віруючої жінки. Найсильніші екстрасенси країни відправляться в село Немішаєве, Київської області. На цей раз їм належить розібратися в причинах трагічної смерті 48-річної жінки. Маргарита Цвєткова була енергійною, доброю і віруючою жінкою. У неї було все для щасливого життя: коханий чоловік і вагітна дочка. Проте в якийсь момент все змінилося. Їй почали снитися кошмари. Уві сні до бідній жінці часто приходив рис, і вона з ним боролася.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, березень, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, 2015, СТБ, 10 березня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: