Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 8 (11.02.2018)
23:04
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 8 (11.02.2018)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 11 лютого 2018 року року.

Втрата матері. У черговому випуску шоу Слідство ведуть екстрасенси ви побачите Любов Гаврилюк. Вона і її велика родина живуть в районному центрі Олександрівка. У будинку, який атакує надприродна сила родина прожила 10 років. Коли в селі проводили газ, на ділянці Гаврилюків робочий розкопав могилу. Тоді страшну знахідку вивчили і повернули останки на місце. Тепер родичів атакує полтергейст. Рятувати сімейство поспішають екстрасенси.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: 11 лютого, СТБ, лютий, битва екстрасенсів, 2018, слідство ведуть екстрасенси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: