Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 19.06.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 33 (30.04.2018)
23:54
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 33 (30.04.2018)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 30 квітня 2018 року року.

. У програму Слідство ведуть екстрасенси від 24.04.18 за допомогою звернулася родина Тиченок. За останній рік родина пережила чимало трагічних подій. Мама Валентина ледь на померла від раку і зараз лікується від страшної хвороби, тато Юрій – півроку провів у лікарні, адже посеред ночі почав задихатися і лікарі констатували інфаркт, син Олександр – ледь не помер від пневмонії, у хлопця вже почали розкладатися легені. І усе це почалося відтоді, як усі члени родини почали бачити у своїй квартирі примару дивного волохатого чоловіка!

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: квітень, слідство ведуть екстрасенси, 2018, 30 квітня, СТБ, битва екстрасенсів | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: