Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 17 (05.03.2018)
23:48
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 17 (05.03.2018)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 5 березня 2018 року року.

. Ясновидці проекту Слідство ведуть екстрасенси взялися за розслідування, щоб дізнатися, яка невідома сутність душить дівчину і залишає на її спині пентаграму. Ользі 19 років, вона з міста Миколаєва, і як звичайна дівчина палко бажає створити сім’ю і народити дитинку. Але Ольга тривожиться, що мріям не збутися, так як кожну ніч дівчину душить щось невидиме і залишає на її тілі синці. Тому дівчина звернулися до екстрасенсів, щоб вони змогли допомогти їй позбутися від потойбічної сили, яка хоче її вбити. Мати Ольги, медик за фахом, розповідає, як в одну з ночей прокинулася від гучного крику дочки. Дівчина ридала від нестерпного болю в спині і, коли мати оглянула дочку, то жахнулася. На тілі Ольги – від лопаток до попереку – проступила пентаграма. Але через тиждень загадковий малюнок пропав, а раніше здорова дівчина стала часто і сильно хворіти, останні півроку вона постійно потрапляє в лікарню. Чи зможуть екстрасенси допомогти молодій дівчині? І як чорна відьма Ольга Волошина дізналася про проблему дівчини? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси за 5.03.18.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 18 березня, битва екстрасенсів, березень, 2018, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: