Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 16 (05.03.2018)
23:44
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 16 (05.03.2018)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 5 березня 2018 року року.

. У програму Слідство ведуть екстрасенси випуск звернулася мати-одиначка, яка вважає, що її п’ятьох дітей переслідує якась потойбічна сила. Ірині Дячук 29 років, вона все своє життя проживає в селі Велике Вінницькій області. Зовсім недавно дівчина втратила коханого чоловіка Богда. Після смерті чоловіка, Ірина залишилася одна виховувати п’ятьох дітей. Але найстрашніше те, що після смерті батька дітлахам не дають спокою гості з потойбічного світу. Сини Ірини були першими, кому стали з’являтися якісь містичні тіні. Але мати вважала, що ці розповіді хлопців від бурхливої ​​дитячої фантазії. Але трохи згодом дочка Кароліни розповіла схожу історію. І тільки серйозно Ірина стала переживати, коли темні сили від залякувань перейшли до реальних нападів. Чому діти Ірини стали часто потрапляти в лікарню? Що це невидиме, що бачать діти? Чи зможуть врятувати малюків ясновидиця Ілона Калдре і заклинатель часу Сурен Джулакян? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси за 5.03.18.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: СТБ, березень, 2018, 11 березня, битва екстрасенсів, слідство ведуть екстрасенси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: