Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 27.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 14 (26.02.2018)
23:10
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018. Випуск 14 (26.02.2018)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 25 лютого 2018 року року.

. Команда програми Слідство ведуть екстрасенси у випуску 14 від 26.02.2018 відправляється в село Терноватка Дніпропетровської області. У маленькому селищі трагічно гине молодь! За 7 років потойбічна сила вже вбила понад 70 людей. Розслідування почалося з шокуючого листа, що надійшов до редакції проекту Слідство ведуть екстрасенси. У конверті, замість звичних прохань про допомогу від окремих людей або сім’ї, ми знайшли 68 підписів під тривожним проханням «екстрасенси, врятуйте наших дітей». У селі мор – молодь іде з життя за дивних обставин і ніхто не знає причини. А з кожним роком смертей все більше. У цій місцевості дуже багато вішальників, але більшу частину молоді забирає річка. Найсильніші ясновидці країни Альона Курилова та Софія Литвинова негайно відправляються рятувати Терноватку. Вони рішуче налаштовані з’ясувати причину трагедій і зупинити мор. Що за сила орудує в маленькому селі? Які жахливі факти відкриють екстрасенси і з чим їм доведеться зіткнутися? Дізнайтеся в програмі Слідство ведуть екстрасенси у випуску 14 від 26.02.2018.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: 25 лютого, битва екстрасенсів, слідство ведуть екстрасенси, СТБ, 2018, лютий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: