Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.02.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018 сезон. Випуск 2 (21.01.2018)
21:58
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2018 сезон. Випуск 2 (21.01.2018)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 21 січня 2018 року року.

Вкрадений голос. Містичне зникнення голосу! У програму Слідство ведуть екстрасенси від 21.01.2018 звернулася 52-річна Любов Хижняк. Бідна жінка ні з того ні з сього втратила дар мови і це зруйнувало всю її життя. Ні родичі, ні лікарі не можуть зрозуміти чому так сталося, адже травм або стресів, які могли б привести до цього, у неї немає. Хто і за що забрав у жінки найважливіше в житті? Найсильніші екстрасенси країни спробують в цьому розібратися. Яна Пасинкова і Ольга Калинова з'ясують, чий дух без голови намагається задушити Любу і чи причетний він до зникнення голосу.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: СТБ, 21 січня, 2018, січень, битва екстрасенсів, слідство ведуть екстрасенси | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: