Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2017 сезон. Випуск 4 (24.09.2017)
23:59
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2017 сезон. Випуск 4 (24.09.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 24 вересня 2017 року року.

Чужа могила. Сьогодні в шоу Слідство ведуть екстрасенси сумна історія Ольги Жарик з села Таврійське. Рік тому жінка втратила будь-який сенс жити, коли помер її маленький син Олексій. Хлопчик загинув від сильного удару струмом, доторкнувшись до проводу, перерваного з даху. Жінка впевнена, що смерть сина не випадковість, адже незадовго до події у неї були бачення і сильне почуття тривоги. Тепер Ольга боїться за життя свого старшого сина, тому як уві сні бачить його похорон. Жінка дуже чекає допомоги наших екстрасенсів, адже це її єдиний шанс захистити сина від небезпеки. Чи зможуть екстрасенси допомогти, дивіться в шоу Слідство ведуть екстрасенси.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 24 вересня, 2017, битва екстрасенсів, СТБ, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: