Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 23.04.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2017 сезон. Випуск 2 (10.09.2017)
23:59
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2017 сезон. Випуск 2 (10.09.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 10 вересня 2017 року року.

Помста чоловіка. Яні 30 років і їй бачаться привиди. Дівчина звернулася за допомогою до екстрасенсів Ганні Курилова та ганив Алікперова в надії, що вони врятують її від невідомої сутності. Ясновидці допускають, що це може бути рідна сестра дівчини. Колись давно Яна посварилася з сестрою, і вони перестали спілкуватися. Але надздібності експертів підказує, що в квартирі дівчини присутня сутність чоловічої статі. Яна підтверджує, що так, вже дуже давно у неї помер чоловік, якому вона змінювала і навіть народила дитину від коханця. Чи допоможуть екстрасенси врятувати Яну від бачень полтергейста?

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 2017, битва екстрасенсів, СТБ, 10 вересня, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: