Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 15.10.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2017 сезон. Випуск 1 (03.09.2017)
23:59
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси-2017 сезон. Випуск 1 (03.09.2017)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 3 вересня 2017 року року.

Смертельний приворот. Чорний чоловічий силует тероризує родину Валентини Іріщук. Домашні постійно чують тупіт і кроки на горищі будинку. Страх перед невідомим набрав обертів, коли чорний силует почав ночами приходити до ліжок дітей героїні. Звернення до церкви не допомогло позбутися від проблеми. Після того як невідома зловісна сила намагалася відібрати життя у дочок героїні, Валентина вирішила звернутися в програму Слідство ведуть екстрасенси. На прохання допомогти відгукнулися київська відьма Ярослава Федорова і чеська ясновидиця Ольга Калинова. Чи допоможуть вони Валентині захистити сім'ю від невідомого в чорному.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, 3 вересня, 2017, битва екстрасенсів, СТБ, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: