Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 20.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №195 (23.02.2015)
21:57
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №195 (23.02.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 195 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 23 лютого 2015 року.

Будинок смерті. Найсильніші ясновидці «Битви екстрасенсів» в Україні, експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси» вирушать на допомогу сім'ї, яка боїться свого ... вдома. Вірніше того, що там мешкає! Останні три місяці 20-річна Олена Колесниченко не може спокійно спати. Її сім'ю як ніби відчуває злий рок. Дівчина боїться, що в будь-який момент може померти або втратити когось ще зі своїх близьких. Брат Олени Дмитро мало не помер від втрати крові, сама вона дивом вижила, а от маму вони врятувати не змогли.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, лютий, 18 лютого, следствие ведут экстрасенсы, екстрасенси, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: