Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Битва екстрасенсів » [СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №194 (17.02.2015)
23:15
[СТБ] Слідство ведуть екстрасенси №194 (17.02.2015)

Слідство ведуть екстрасенси

Додано 194 випуск програми "Слідство ведуть екстрасенси" за 17 лютого 2015 року.

Понівечене тіло дівчини біля багатоповерхівки. В Одесі у дворі біля багатоповерхівки знайшли тіло 14-річної школярки! А незадовго до цього її підозрювали в підпалі будинку Профспілок у центрі міста. Що сталося з дівчинкою, з'ясують експерти проекту «Слідство ведуть екстрасенси». Трагедія сталася 17 травня 2014. Понівечене тіло Анастасії Бухти знайшли біля десятиповерхового будинку в Одесі. Правоохоронці зробили висновок, що дівчинка покінчила життя самогубством, стрибнувши з даху будинку.

«Слідство ведуть екстрасенси» - телевізійний детективний проект, участь у розслідуваннях в якому беруть екстрасенси, у кожному випуску - пара екстрасенсів. Вони розслідують як містичні справи, так і кримінальні. Паралельно з ними розслідування веде експерт-криміналіст. В програмі часто розкривають ті злочини, у яких міліція була безсильною, або навпаки - доводять невинність підозрюваного. Експертами виступають переможці різних сезонів "Битви екстрасенсів".

Телеканал: СТБ.

Ведучий: Павло Костіцин.

Категорія: Битва екстрасенсів | | Теги: слідство ведуть екстрасенси, битва екстрасенсів, лютий, следствие ведут экстрасенсы, 17 лютого, екстрасенси, 2015, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: