Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.11.2018


Головна » Сімейні шоу » [СТБ] Один за всіх. Випуск 9 (28.04.2013)
18:00
[СТБ] Один за всіх. Випуск 9 (28.04.2013)
Один за всіх

Додано 9 випуск програми "Один за всіх" за 28 квітня 2013  року.

Чоловік вигнав рідну сестру та її малюка у тимчасову будівлю без газу, світла і води. Цього разу в центрі уваги соціального ток-шоу «Один за всіх» на СТБ актуальна для багатьох з нас тема - війна за спадок. Що робити, якщо в боротьбі за майно твої кревні родичі готові на підлість і обман?

«Я не хочу вмирати, я хочу жити ...», - благала про пощаду шкільних подруг 15-річна Лєра. Найбільш шокуюче відео цього тижня - школярки, які жорстоко б'ють свою 15-річну подругу! Тільки глядачі програми «Один за всіх» на каналі СТБ вперше почують цю історію з перших вуст. До нас у студію прийдуть фігуранти цієї історії. Школярки вперше розкажуть, чому вони ледь не вбили свою подругу. А сама дівчинка, нарешті, зізнається, чому мовчала весь цей час. Яке покарання чекає їх тепер? Чи відповість за бездіяльність адміністрація школи?

«Один за всіх» - це соціально-важливе ток-шоу, в якому будуть підійматися дві теми, котрі схвилювали громадськість і потребують детального висвітлення. Крім того, ведучий-психолог буде давати пояснення поведінки людей та показувати правильне рішення.

Телеканал: СТБ.

Ведучий: психолог Дмитро Карпачов.

Категорія: Сімейні шоу | | Теги: Один за всех, 28 апреля, один за всіх, выпуск 9, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: