Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 18.04.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] NEW! Все буде добре - 08.03.2018
18:51
[СТБ] NEW! Все буде добре - 08.03.2018

Все буде добре

Додано випуск програми "Все буде добре" за 8 березня 2018 року.

Вже багато років шоу «Все Буде Добре» дарує глядачам радість, надію та багато корисних порад. За ці роки проект жодного разу не знав кардинальних змін. Але вже цієї весни на вас чекає абсолютно новий формат. Ми повністю змінимо студію, Надія Матвєєва кардинально змінить імідж, а також з’являться три нові ведучі! Тож з 8 березня незмінним залишиться лише впевненість, що Все Буде Добре. Не пропустіть довгоочікуване, цікаве та корисне шоу «Все Буде Добре» з 8 березня на СТБ та на офіційному сайті.

Також в прем'єрному випуску «Все буде добре» за 8.03.18 ви дізнаєтеся все про чоловічі подарунки. З огляду на те, що сьогодні Міжнародний жіночий день, ромова про подарунки більш ніж доречна. Наші ведучі обговорять, як себе вести і що робити, щоб чоловік дарував тільки бажані подарунки. Чому чоловіки іноді не вгадують з презентом. А також ви побачите інтерв'ю із зірковим гостем - Холостяком-8 Рожденом Анусі! Які ще сюрпризи вас чекають в проекті «Все буде добре» дивіться онлайн прямо зараз в прем'єрному випуску!

"Все буде добре" – це розважальне сімейне шоу корисних порад, легкий, невимушений пізнавальний формат. У проекті ви почуєте поради, як змінити своє життя на краще.

Шоу поєднує інтереси жінок і чоловіків з ведення господарства, виховання дітей, організації сімейного бюджету, догляду за собою, кулінарної майстерності і т.д. Експерти програми дають практичні поради, застосовні в повсякденному житті і в побуті. Наочно демонструється рішення домашніх і сімейних проблем.

Виробництво: СТБ.

Ведуча: Надія Матвєєва.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2018, березень, 8 березня, Корисні поради, все буде добре, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: