Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 8 (26.09.2016)
23:36
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 8 (26.09.2016)

МастерШеф

Додано 8 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 26 вересня 2016 року.

У новому конкурсі учасники мали приготувати 3 страви від Ектора Хіменес-Браво! Проблема полягала в тому, що час був обмежений, тому кулінари або чекали кінця демонстрації кожного блюда - і у них залишалося менше часу на його підготовку, або вони бігли на кухню раніше - але тоді лише в загальних рисах здогадувалися про те, що і як потрібно готувати! Дивіться прямо зараз, яка стратегія виявилася виграшною?

Судді відправили учасників в українське село, де їм потрібно було нагодувати місцевих жителів і попросити у них всі продукти. А також дізнайтеся, хто покинув проект на цьому тижні?

Кулінарний gangster-movie "МастерШеф-6" розпочинається! Усе йшло за планом, за їхнім планом! Поки не втрутилися ті, що змінюють реальність. Готуйтеся, буде несподівано!

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 26 вересня, мастершеф 6 сезон, Кулінарні, 2016, МастерШеф, СТБ, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: