Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 23.02.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 6 (14.09.2016)
23:36
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 6 (14.09.2016)

МастерШеф

Додано 6 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 14 вересня 2016 року.

У шостому випуску проекту «МастерШеф - 6» двадцятці кращих кулінарів сезону належало пройти ряд серйозних випробувань. Обхитрити суперників і здогадатися, яке блюдо потрібно готувати за кількома інгредієнтами. Продати відвідувачам Співочого поля якнайбільше самостійно приготовленої їжі. А також навчитися створювати ресторанні страви, пересуваючись по кухні в громіздких лижах. Хто зумів пройти всі ці випробування? І хто покинув шоу «МастерШеф» на третьому тижні?

СТБ з гордістю представляє одну з найяскравіших картин останніх п'яти років, що, хоча й не завоювала "Оскара", проте стала улюбленим чтивом мільйонів телеглядачів - "Кулінарним чтивом".

У головних ролях: голова кулінарного клану Дон Ектор Хіменес Браво, нове обличчя кулінарної банди Сергій Калінін, найнебезпечніша жінка на чолі кулінарної мафії Тетяна Литвинова. Ці троє грають долями людей, і тисячі кулінарних нвообранців мріють приєднатися до клану, великого кулінарного клану.

Кулінарний gangster-movie "МастерШеф-6" розпочинається! Усе йшло за планом, за їхнім планом! Поки не втрутилися ті, що змінюють реальність. Готуйтеся, буде несподівано!

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: Вересень, СТБ, МастерШеф, мастершеф 6 сезон, Кулінарні, 2016, 14 вересня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: