Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 20 (02.11.2016)
10:06
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 20 (02.11.2016)

МастерШеф

Додано 20 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 2 листопада 2016 року.

Ви дізнаєтеся, як кулінари відправляли слабких учасників на острів проклятих, готували рибний обід для жителів села біля озера, а також боролися на битві чорних фартухів, підбираючи страви до витягнутим за жеребом соусів. Дізнайтеся, хто покинув проект на цьому тижні? Учасникам слід приготувати вишукане ресторанне блюдо Корона імператора. Під час роботи на кухні капітани команд могли відправляти найбільш непотрібних кулінарів на острів проклятих - де вони намагалися довести, що їх прогнали незаслужено.

Коли Катя Пєскова дізналася, що під час конкурсу з приготування страви Корона імператора можна буде відправляти слабких учасників на острів проклятих, вона зраділа, що зможе позбутися від Руслана Громова.

У новому конкурсі учасників чекало воістину складне випробування. Судді шоу відправили кулінарів на озеро - щоб ті прямо на воді приготували страви для пікніка та пригостили ними жителів місцевого села. Яке це - не просто готувати, стоячи біля плити, а ще й енергійно працювати

Учасники отримали від суддів завдання приготувати для жителів села рибний обід. Головна складність полягала в тому, що працювати слід на озері, на якому були розташовані мангали, на двох понтонах - робочі поверхні і ще на одному - склад з продуктами.

На битву чорних фартухів вийшли 6 учасників. Зазвичай кулінари підбирають вдалий соус до страви, проте тепер судді дали учасникам завдання діяти навпаки. Витягнувши соуси за жеребом, вони стали думати: що ж до них приготувати?

Судді шоу дали завдання підібрати і приготувати вдалі страви до соусів, витягнутим по долі. А всі необхідні продукти потрібно було знайти за допомогою карти, після чого принести їх на базу, використовуючи різні транспортні засоби.

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: Листопад, мастершеф 6 сезон, Кулінарні, 2016, МастерШеф, 2 листопада, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: