Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 24.03.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 16 (19.10.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 16 (19.10.2016)

МастерШеф

Додано 16 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 19 жовтня 2016 року.

Кулінари-аматори шоу МастерШеф влаштували детальний розбір страв своїх колег - хто виявився вимогливим до своїх друзів? І чиє блюдо колеги відмовилися навіть пробувати? Крім того, учасники шостого сезону воювали в кулінарній битві проти збірної кращих мастершефовцев всіх сезонів, яку очолив Євген Клопотенко. Кому дісталася перемога в запеклому змаганні? І через що на кухні сталася бійка? Дивіться новий випуск кулінарного проекту і дізнайтеся, хто відправився додому на 8-му тижні, не зумівши приготувати чорне-пречерная блюдо в умовах суцільної пітьми!

Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова і Сергій Калінін дали переможцям попередніх конкурсів попрацювати суддями і оцінити страви тих, хто програв колег. Дізнайтеся, чия робота і страви сподобалася кулінарам найбільше.

Кулінари в ролі суддів оцінювали страви інших учасників, але хто б міг подумати, що їх критика виявиться для кухарів ще суворіше, ніж якби це робили професійні судді шоу! Чиє блюдо рознесли в пух і прах? І хто зміг задовольнити всі їхні очікування?

Судді відправили учасників на одну з найкрасивіших набережних Києва, щоб вони приготували там вуличну їжу і продали її відпочиваючим. Завдання ускладнювалось тим, що команда суперників складалася зі збірної всіх сезонів МастерШеф під керівництвом переможця Євгенія.

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, МастерШеф, жовтень, 19 жовтня, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: