Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 21.04.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 15 (18.10.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 15 (18.10.2016)

МастерШеф

Додано 15 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 18 жовтня 2016 року.

Кулінарів чекав класичний кріт з пошуком кулінарних шкідників. А також, кухарі змагалися в новому конкурсі кулінарна піраміда, коли на кожному етапі приготування страви, капітани команд відправляли на балкон найслабшого учасника. Судді шоу дали кулінарам завдання приготувати торт Опера. А щоб додатково ускладнити завдання учасникам, вони запустили на кухню кротів, щоб за всяку ціну зіпсувати десерти своїх команд. Дізнайтеся, хто успішно організував кулінарні диверсії?

Кулінарними кротами на шоу стали Тетяна Свистунова і Наталія Петрик. Тетяна використовувала під час своїх диверсій кулінарну ерудицію і тонке знання процесів приготування торта, а Наталя вирішила заховати дріжджі в місці, яким вона по праву пишається.

У конкурсі кулінарна піраміда судді проекту дали учасникам завдання приготувати вишукане ресторанне блюдо в умовах, коли на кожному етапі приготування капітан вибирає слабка ланка команди і виводить його з гри.

Капітани знали детальний рецепт страви, яке слід було приготувати, але судді заборонили їм брати будь-яку участь у роботі на кухні, крім керівництва. Після кожного етапу капітани вибирали гіршого учасника своєї команди.

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 15 жовтня, 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, МастерШеф, жовтень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: