Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 22.04.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 14 (12.10.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 14 (12.10.2016)

МастерШеф

Додано 14 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 12 жовтня 2016 року.

Учасники вирушили готувати фуршет для дітей-переселенців із зони АТО. Команди зіграли в кулінарну монополію, показавши вміння домовлятися. А також, хто з чорних фартухів не впорався з приготуванням страв на головах у суперників. На виїзному конкурсі капітанами команд стали фіналісти першого сезону шоу МастерШеф Діти. Вони склали меню для фуршету і організували роботу на кухні, щоб порадувати дітей-переселенців із зони АТО смачними стравами.

Для нового конкурсу кулінарна монополія Ектор Хіменес-Браво приміряв на себе образ владного бізнесмена. Він поділив учасників на п'ять команд і зробив кожну монополістом в якійсь одній сфері: фруктові сади, девайси, м'ясо, риба, овочі.

Кожна з п'яти команд отримала владу над якимось одним видом кулінарних ресурсів. Але в цьому конкурсі найважливішим не була стартовий кулінарний капітал, а вміння торгуватися, отримуючи потрібні ресурси для себе і віддаючи зайве іншим.

У боротьбі за життя на проекті кулінарам слід приготувати страви японської кухні, працюючи з усіма інгредієнтами на спеціальних міні-столах, закріплених у них на головах. Дізнайтеся, що змусило Миколи Ротару опустити руки і вибігти геть зі знімального павільйону?

Учасники вирушили готувати фуршет для дітей-переселенців із зони АТО. Команди зіграли в кулінарну монополію, показавши вміння домовлятися. А також, хто з чорних фартухів не впорався з приготуванням страв на головах у суперників.

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, 12 жовтня, МастерШеф, жовтень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: