Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Неділя, 25.03.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 13 (11.10.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 13 (11.10.2016)

МастерШеф

Додано 13 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 11 жовтня 2016 року.

Учасники вперше самі стали за управління кулінарним конвеєром, а також позмагалися у швидкості роботи на кухні під час конкурсу прапори світу. Все найцікавіше тільки у нас. Конкурс конвеєр - один з найменш улюблених серед учасників проекту всіх сезонів. Попередні роки за ним ховалися судді проекту, однак тепер вони вирішили дати можливість учасникам самим вибирати, що і в якій послідовності буде видаватися на кухню.

Отримавши з кулінарного конвеєра тарілку з креветками, Микола так перейнявся співчуттям до цих морських істот, що вирішив не потрошити їх і не смажити на сковорідці, а рятувати. Але чи вдалося Колі врятувати від хоч одну креветку?

Після кулінарного конвеєра учасників чекав конкурс кулінарні прапорці. Поки синя і жовта команди думали, страву якої країни їм приготувати, червоні вирішували - кому з суперників скласти конкуренцію. Дізнайтеся, що з цього вийшло?

Кулінарів чекали коробки-загадки з прапорами різних країн світу. Дізнайтеся, до столу кого з суперників приєдналися учасники, щоб випередити їх, показавши чудеса кулінарної швидкості. І яка команда краще за всіх розбирається в світовій кухні?

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 11 жовтня, 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, МастерШеф, жовтень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: