Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
П`ятниця, 19.01.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 12 (05.10.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 12 (05.10.2016)

МастерШеф

Додано 12 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 5 жовтня 2016 року.

Учасникам треба було приготувати страву, перебуваючи в «Тюрмі». Дорослі кулінари приготували банкет для гостей з МастерШеф Діти, а також воювали в битві чорних фартухів працюючи на вазі.

Судді влаштували новий конкурс Тюрма. Учасників поділили на три команди - ув'язнених, наглядачів і спільників, які перебували в окремій кімнаті і були єдиними, хто знав страву, яку потрібно приготувати. У новому конкурсі Тюрма учасники занурилися в атмосферу кримінальної кулінарії. Частина кухарів посадили в тюрму, частина - зробили наглядачами, а частина - залишили на волі в якості спільників тих.

Ектор Хіменес-Браво, Тетяна Литвинова і Сергій Калінін вирішили трохи відпочити від ролей суддів і ведучих шоу, і на один конкурс вони довірили свою відповідальну роботу фіналістам шоу МастерШеф Діти.

Новий конкурс став сюрпризом для тих, хто скучив за маленьким шефам. Дізнайтеся, як фіналісти МастерШеф Діти впоралися з відповідальними ролями провідних і суддів проекту? Чи вдалося учасникам смачно нагодувати гостей?

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, 5 жовтня, МастерШеф, жовтень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: