Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 21.03.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 11 (04.10.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 11 (04.10.2016)

МастерШеф

Додано 11 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 4 жовтня 2016 року.

Дізнайтеся, хто здивував суддів своєю нестандартною кулінарної логікою і подав на дегустацію кулінарні шедеври? А також, хто саме образив Ектора Хіменес-Браво своїм байдужим ставленням до роботи на кухні?

Судді вирішили перевірити учасників в одиночному конкурсі. Кожен кулінар отримав набір інгредієнтів для невідомої страви. Складність полягала в тому, що один інгредієнт був зайвим - його слід було визначити і обміняти на відсутній, який був у іншого учасника.

Кулінари отримали від суддів набори інгредієнтів для невідомих страв. Деякі учасники швидко зметикували, що потрібно готувати, а деяких конкурс на кулінарну логіку завів у глухий кут. Як судді оцінили страви? А також, хто краще за всіх впорався із завданням?

Капітани команд дізналися від суддів рецепт страви, яку потрібно приготувати, а потім залишили на робочих поверхнях кулінарні підказки учасникам своїх команд. Чи вдалося кухарям розпізнати в безладді натяки на торт Прага?

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 4 жовтня, 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, МастерШеф, жовтень, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: