Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 20.01.2018


Головна » Кулінарія » [СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 10 (28.09.2016)
23:09
[СТБ] МастерШеф-6 сезон. Випуск 10 (28.09.2016)

МастерШеф

Додано 10 випуск 6 сезону програми "МастерШеф" за 28 вересня 2016 року.

Ви дізнаєтеся, як кулінари приготували улюблену страву Пабло Ескобара. Нагодували дітей з табору на березі Київського моря і приготували страви іспанської кухні, працюючи в умовах комунальної квартири.

Один з найжорстокіших і небезпечних злочинців ХХ століття любив смачно поїсти. У конкурсі кулінарна мафія судді запропонували мирним жителям приготувати улюблену страву Пабло Ескобара, а команді бандитів - непомітно його зіпсувати.

Учасники отримали завдання нагодувати дітей з табору на березі Київського моря. Складність полягала в тому, що всі необхідні продукти були заховані в лісі площею 50 гектарів.

Учасники знайшли в лісі все їстівні скарби і необхідні інгредієнти, щоб приготувати комплексний обід для дітей з місцевого табору. Дізнайтеся, кому в підсумку віддали свої голоси діти з табору? І яка команда здобула перемогу в конкурсі?

"МастерШеф"(МайстерШеф) - масштабне кулінарне реаліті-шоу, в якому 20 найбільш гідних кухарів-аматорів, відібраних для участі в шоу,змагаються за звання кращого шеф-кухаря Україні та грошову винагороду у 500 000 гривень. Також переможець проекту отримує можливість навчатися в кращій кулінарній школі Парижа Le Cordon Blue.

Ведучі:Ектор Хіменес Браво, Сергій Калінін, Тетяна Литвинова.

Канал: СТБ.

Категорія: Кулінарія | | Теги: 2016, Кулінарні, мастершеф 6 сезон, МастерШеф, 28 вересня, СТБ, Вересень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: