Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 10.06.2017


Головна » Кохання » (СТБ) Холостяк. Випуск 12 (02.06.2011)
14:57
(СТБ) Холостяк. Випуск 12 (02.06.2011)
Холостяк

Додано 12 випуск 1 сезону програми "Холостяк" за 2 червня 2011 року.

«Холостяк» - це український варіант відомого американського шоу «The Bachelor», в якому за успішного, багатого і красивого чоловіка борються 25 дівчат. За сюжетом романтичного реаліті-шоу на телеканалі СТБ, красивий і забезпечений чоловік шукає жінку своєї мрії. Він відправлятиметься з кожною з претенденток на оригінальні побачення, навіть побуває в їх рідних містах і познайомиться з батьками! Адже обрати він повинен лише одну, свою «половинку».

Телехолостяком став Максим Чмерковський (30 років), заможний хореограф з Америки, який брав участь в їх версії «Танців з зірками». У Штатах у нього чотири студії. Такого успіху він добився, емігрувавши до США з рідної Одеси. Крім того, він - визнаний красень. За версією американського журналу «ОК!» Він на другому місці серед найкрасивіших чоловіків світу, після футболіста Девіда Бекхема.

Під час цих рандеву дівчата повинні показати себе з якомога вигіднішого боку, щоб зацікавити Холостяка й залишити конкуренток позаду. Кількість претенденток щораз зменшується: Холостяк залишає в шоу тільки тих дівчат, з ким хотів би познайомитися ближче й пізнати краще. У фіналі залишаються дві найбільш гідні. Холостяк знайомить їх зі своїми батьками й, зрештою, робить свій останній, найважчий, але дуже важливий вибір у шоу - на користь тієї, якій він готовий запропонувати руку й серце…

Перший сезон шоу в Україні стартував навесні 2011 року.

Другий сезон стартував 8 березня 2012 року.

Категорія: Кохання | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: