Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Кохання » [СТБ] Холостяк-8 сезон. Випуск 9 (04.05.2018)
23:54
[СТБ] Холостяк-8 сезон. Випуск 9 (04.05.2018)

Холостяк-8

Дивіться 9 випуск 8 сезону програми "Холостяк" за 4 травня 2018 року.

Сьогодні в 9 випуску шоу Холостяк 8 сезон ви дізнаєтеся, кого герой залишить поруч з собою на проекті, Яну чи Олю? Чим керуватиметься герой? І вперше на проекті Холостяк 8 учасниці на побаченні працюватимуть своїми руками. Все це задумав Ржден для того, щоб зрозуміти, чи готова дівчина бути з ним навіть у найважчих ситуаціях.

Який зробив вибір герой, дізнайтеся в шоу Холостяк-8 випуск 9 від 04.05.2018 на сайті СТБ! Крім того, зірковий холостяк проведе відверте побачення з Анетті і Наталі.
Вибір між Олею і Яною:

Побачення з Галею:

Новий образ учасниць:

Подвійне побачення з Анетті і Наталі:

Батьківський день:

Церемонія троянд:

>

У 8 випуску пост-шоу Холостяк-8 Як вийти заміж від 4.05.18 ми дізнаємося, як правильно розлучатися. Адже часто побудувати нові відносини нам заважає наше минуле. Образи, комплекси і страхи після розриву, лежать тягарем на серці. Тому сьогодні в студії разом з чарівною ведучою Розою Аль-Намрі і постійними експертами пост-шоу Холостяк Як вийти заміж поговоримо про те, як все-таки потрібно розходитися, щоб був спокій в душі.

«Холостяк» - українська версія популярного американського шоу «The Bachelor». У кожній серії Холостяк призначає побачення одній або одночасно декільком дівчатам. Ці побачення відбуваються щораз у найрізноманітніших, екзотичних, але незмінно розкішних і романтичних місцях - на узбережжі, на віллі з басейном, на яхті, у шикарному ресторані…

Під час цих рандеву дівчата повинні показати себе з якомога вигіднішого боку, щоб зацікавити Холостяка й залишити конкуренток позаду. Кількість претенденток щораз зменшується: Холостяк залишає в шоу тільки тих дівчат, з ким хотів би познайомитися ближче й пізнати краще. У фіналі залишаються дві найбільш гідні. Холостяк знайомить їх зі своїми батьками й, зрештою, робить свій останній, найважчий, але дуже важливий вибір у шоу - на користь тієї, якій він готовий запропонувати руку й серце…

Перший сезон шоу в Україні стартував навесні 2011 року.

8 сезон стартував 9 березня 2018 року. Холостяк 8 сезону Рожден Анусі.

Телеканал: СТБ.

Категорія: Кохання | | Теги: холостяк, кохання, 2018, СТБ, травень, 4 травня | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: