Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Вівторок, 24.04.2018


Головна » Кохання » (СТБ) Фермер шукає дружину-2. Випуск 14 (20.11.2012)
10:25
(СТБ) Фермер шукає дружину-2. Випуск 14 (20.11.2012)
Фермер шукає дружину

Додано 14 випуск 2 сезону програми "Фермер шукає дружину" за 20 листопада 2012.

В останній день напередодні вирішального вибору в фермах панує неабияке напруження. Фермери схвильовані та напружені. Рішення, яке вони мають прийняти, дається їм дуже не просто. Сягнула апогею і конкуренція між обраницями. Жінки Олександра Іра та Галина, посварившись тиждень тому через фермера, відмовляються навіть розмовляти одна з одною. Кожен з них розуміє, що у них є всього один шанс зробити вирішальний крок на зустріч своєму коханню. 

"Фермер шукає дружину" - українська версія британського формату Farmer Wants a Wife (Fremantle Media), в якому десять чоловіків-фермерів, різного віку та соціального статусу, шукають дівчат своєї мрії. Учасники знімаються в презентаційних відеороликах, в яких розповідають про себе, своє господарство, і яку жінку хочуть знайти. П'ять фермерів, які отримали найбільшу кількість листів і звернень від глядачок, стають основними учасниками шоу.

Ведуч: Ірина Борисюк.

Канал: СТБ.

Категорія: Кохання | | Теги: фермер ищет жену, сезон 2, 20 ноября, фермер шукає дружину, выпуск 14, СТБ | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: