Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Понеділок, 19.03.2018


Головна » Розваги » [СТБ] Детектор брехні-8 сезон. Випуск 6 (28.09.2015)
23:45
[СТБ] Детектор брехні-8 сезон. Випуск 6 (28.09.2015)

Детектор брехні-7

Додано 6 випуск 8 сезону програми "Детектор брехні" за 28 вересня 2015 року.

З самого дитинства Маргарита звикла жити в розкоші. Елітна база відпочинку і кінний клуб регулярно приносили стабільно-високий дохід і давали можливість всім представникам родини не замислюватися про фінансові проблеми. Батьки не тільки любили і балували свою дочку, але і підключили до успішного бізнесу. Відчуваючи себе реалізованою і заможною жінкою, Маргарита виходить заміж за лікаря і народжує дочку. І, здавалося б, ось воно щастя, але в спортивному клубі їй зустрічається на шляху двадцятисемирічний Артем, в якого Маргарита моментально закохується.

«Детектор брехні» на телеканалі СТБ - це соціально-психологічний проект про таємниці і слабкості простих людей. Герої програми - наукові співробітники, податкові інспектори, директора шкіл, лікарі, вчителі, приходять на «Детектор брехні», щоб розповісти свої життєві історії, які часто навіть для більшості їхніх близьких були таємницею за сімома замками, а для суспільства - табу.

Телеканал: СТБ.

Ведучий: психолог Дмитро Карпачов.

Категорія: Розваги | | Теги: 28 вересня, детектор брехні 8 сезон, Детектор лжи, 2015, СТБ, Вересень, детектор брехні | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: