Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Субота, 17.03.2018


Головна » Розваги » [СТБ] Детектор брехні-7 сезон. Випуск 4 (16.02.2015)
23:08
[СТБ] Детектор брехні-7 сезон. Випуск 4 (16.02.2015)

Детектор брехні-7

Додано 3 випуск 7 сезону програми "Детектор брехні" за 16 лютого 2015 року.

Все дитинство Валентин відчував нестачу батьківської любові, оскільки батько відбував термін у в'язниці, а мати займалася облаштуванням особистого життя. Намагаючись компенсувати батьківську увагу, герой сам не помітив, як у 12 років опинився в руках відомого на всю Україну акордеоніста, звинуваченого в педофілії, Ігоря Завадського. Отримавши перший сексуальний досвід з збоченцем, Валентин усвідомив, що на сексі з чоловіками можна добре заробляти. Так, до вісімнадцяти років він встиг побувати в ліжку у багатьох гомосексуалістів. Але статут витрачати себе на одностатеві стосунки, герой прийняв рішення зізнатися батькам у своїх сексуальних зв'язках, а також, розповісти їм, як почав вживати наркотики і чому періодично намагається покінчити з собою?

«Детектор брехні» на телеканалі СТБ - це соціально-психологічний проект про таємниці і слабкості простих людей. Герої програми - наукові співробітники, податкові інспектора, директора шкіл, лікарі, вчителі, приходять на «Детектор брехні», щоб розповісти свої життєві історії, які часто навіть для більшості їхніх близьких були таємницею за сімома замками, а для суспільства - табу.

Телеканал: СТБ.

Ведучий: психолог Дмитро Карпачов.

Категорія: Розваги | | Теги: детектор брехні 7 сезон, детектор брехні, лютий, 16 лютого, Детектор лжи, СТБ, 2015 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: