Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 14.11.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 3 (13.02.2018)
23:36
[СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 3 (13.02.2018)

Давай поговоримо про секс

Додано випуск програми "Давай поговоримо про секс" за 13 лютого 2018 року.

Кажуть, що ревнощі – це сіль кохання. У малих дозах вона оживляє стосунки, а в великих вбиває. Звідки ж беруться ревнощі, як вони впливають на здоров’я, і ​​чи є способи їх приборкати? «Мій чоловік – Отелло» – тема програми Давай поговоримо про секс 4 сезон випуску 3 від 13.02.2018. Якщо чоловік дошкуляє вам ревнощами і ви вже втратили надію довести йому свою вірність, а через його постійні підозри ваше сексуальне життя зійшло нанівець – дивіться наш випуск. Наші постійні експерти разом з гостями шоу Давай поговоримо про секс 4 сезон допоможуть розібратися в цій проблемі. Ви дізнаєтеся все про чоловіків Отелло і їх жертв. Про те, як жінки самі потурають паталогічним ревнивцям. Чи можливо довести чоловікові свою вірність, якщо в кожному вашому русі він бачить зраду? Ми влаштуємо шокуючу провокацію і покажемо до яких жахів може привести комплекс Отелло. Ми обговорюємо неймовірно актуальні теми для того, щоб ваші стосунки стали простішими, а інтимне життя – яскравішим. І шоу Давай поговоримо про секс 4 сезон випуск 3 від 13.02.2018 не виняток. Не пропустіть!

"Давай поговоримо про секс" – науково-популярна та освітня програма. Мета проекту – розібратися у найбільш відвертих питаннях, які хвилюють кожного з нас, але з якими ми або не знаємо до кого звернутися, або просто соромимося про них говорити.

У кожному випуску героями програми буде пара в якої через сексуальні проблеми руйнуються стосунки. За допомогою новітніх технологій, найкращих фахівців і незвичайних експериментів проект розбереться в самих складних, на перший погляд, проблемах інтимного життя. А також розповість і покаже, як їх вирішити.

Крім основних героїв, в студії присутні люди, які зіткнулися з такою ж проблемою, і готові поділитися своїм досвідом.

Прем’єра шоу відбулася 5 червня 2014 року.

Канал: СТБ.

Категорія: Корисні поради | | Теги: 2018, давай поговоримо про секс, лютий, СТБ, Корисні поради, 13 лютого | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: