Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Середа, 14.11.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 1 (30.01.2018)
23:18
[СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 1 (30.01.2018)

Давай поговоримо про секс

Додано випуск програми "Давай поговоримо про секс" за 30 січня 2018 року.

Давай поговоримо про секс 4 сезон випуск 1 вже в ефірі! І сьогодні, разом з постійними експертами ми поговоримо на тему «Мати-одиначка. Другий шанс». Чоловік покинув вас з дитиною, і ви поставили хрест на особистому житті, адже переконані, що мати-одиначка нікому не потрібна? І навіть коли, нарешті, з’являється чоловік, сімейна ідилія зникає через примхи дитини? Найчастіше так і відбувається. Адже кажучи «мати-одиначка», люди часто уявляють собі змучену побутом і вихованням дітей нещасну жінку. Але чи варто жертвувати особистим життям заради дитини? І чи можна знову відчути себе коханою, коли переконана, що чоловіки дивляться на тебе, як на розлучену жінку з причепом? Дивіться Давай поговоримо про секс 4 сезон випуск 1 від 30.01.2018, і ви дізнаєтеся, як знайти партнера, який стане хорошим чоловіком і люблячим батьком для вашої дитини.

"Давай поговоримо про секс" – науково-популярна та освітня програма. Мета проекту – розібратися у найбільш відвертих питаннях, які хвилюють кожного з нас, але з якими ми або не знаємо до кого звернутися, або просто соромимося про них говорити.

У кожному випуску героями програми буде пара в якої через сексуальні проблеми руйнуються стосунки. За допомогою новітніх технологій, найкращих фахівців і незвичайних експериментів проект розбереться в самих складних, на перший погляд, проблемах інтимного життя. А також розповість і покаже, як їх вирішити.

Крім основних героїв, в студії присутні люди, які зіткнулися з такою ж проблемою, і готові поділитися своїм досвідом.

Прем’єра шоу відбулася 5 червня 2014 року.

Канал: СТБ.

Категорія: Корисні поради | | Теги: СТБ, давай поговоримо про секс, 2018, 30 січня, Корисні поради, січень | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: