Вітаю Вас, Гість! Реєстрація RSS
Четвер, 21.06.2018


Головна » Корисні поради » [СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 18 (29.05.2018)
23:31
[СТБ] Давай поговоримо про секс. Випуск 18 (29.05.2018)

Давай поговоримо про секс

Додано випуск програми "Давай поговоримо про секс" за 29 травня 2018 року.

І секс, і гріх. Героями 17 випуску шоу Давай поговоримо про секс 4 від 29.05.18 стала пара з Дніпропетровської області – Валерія і Олександр. У шлюбі вони вже п’ять років і виховують трирічну доньку Софію. Два роки тому Олександр зрадив своїй дружині з хрещеною матір’ю їх дочки. І тепер їхні стосунки розвалюються. З близькою подругою-кумою Валерія посварилася. Дружина пробачила чоловікові зраду, адже вирішила зберегти сім’ю, але відновити довіру виявилося не так і просто.

"Давай поговоримо про секс" – науково-популярна та освітня програма. Мета проекту – розібратися у найбільш відвертих питаннях, які хвилюють кожного з нас, але з якими ми або не знаємо до кого звернутися, або просто соромимося про них говорити.

У кожному випуску героями програми буде пара в якої через сексуальні проблеми руйнуються стосунки. За допомогою новітніх технологій, найкращих фахівців і незвичайних експериментів проект розбереться в самих складних, на перший погляд, проблемах інтимного життя. А також розповість і покаже, як їх вирішити.

Крім основних героїв, в студії присутні люди, які зіткнулися з такою ж проблемою, і готові поділитися своїм досвідом.

Прем’єра шоу відбулася 5 червня 2014 року.

Канал: СТБ.

Категорія: Корисні поради | | Теги: травень, давай поговоримо про секс, 29 травня, Корисні поради, СТБ, 2018 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Також дивляться: